Dee eN & D.Nero - Ha mindent újra kezdhetnék

Mr.Busta fellépés, Mr.Busta Élő Zenekaros fellépés és egyéb produkciók, ezen a telefonszámon és e-mail-en rendelhetők: +36-70/303-5799 [email protected] zene/mix/master: ImmortalS kép: Szebl@s Legyél a spanunk a Facebookon: Real Trill Music:   / realtrillmusic   Dee eN:   / deeenbeats.music   D.Nero:   / d.nero.official   Szebl@s:   / szeblas.design   SZÖVEG: Refrén | D.Nero: Ha a sorstól kapnék új esélyt, talán a nap is sütne még rám Ha mindent újra kezdhetnék, talán az életem újra írnám De a sötétség eláraszt mindent, az örvény a mélybe húz Uram mit vétettem mondd meg kérlek, mutasd meg hol a kiút. 1. verze: Megint nullán vagyok olyan mélyen, ahol te sem jártál Ahol a látványtól is testvérem, te eret vágnál Ahol az idő úgy szorít, hogy abba beledöglesz Ahol a munkanélküli emberből, egyre több lesz. A pokol ajtaja nyitva áll, csak épp be kell menjek rajta Uram mond meg ez a helyes út, vagy megint menjek balra?! Csak vergődök a nincstelenség közepén De inkább lógnék egész nap a bitófának kötelén. Mindenből elég volt, csak szart nyeltem a hónapok alatt Próbáltam kimászni, de hova? hiszen minden part szakadt Mindig csak én lettem, az utolsónak beírva Most vagy nem jól csinálom, vagy így van minden megírva?! Eddig bíztam abban, hogy innentől majd máshogy lesz már A faszom bele abba, hogy az élet átkot tesz rám Mennék de merre, ha épp nem látom a jövőmet Végleg elvesztem testvérem, bele is törődtem. Refrén. 2. verze: Egy hajótörött lettem, vihar tépte szét az árbocot A nincstelenség tengerének hullámain hányódok Már napok vannak mögöttem, de még sem értem partot el A szerencse, pont a legrosszabbkor hagyott el. Mit veszíthetek, ha nincsen kihez hazajönnöm? Mit veszíthetek, ha minden napom csak egy börtön? Tettem ellene, de láncra vert az élet engem Mindenem fel tettem, és vesztettem az életemben. Van egy ember, kinek anno én voltam a mindene De ma már idegen vagyok, mintha nem is ismerne Ahogy a szakadék nagyobb lett, úgy minden más is Ahogy az idő pörgött tovább, boldog lettél látszik. Tehettem volna tönkre magam én is drogokkal Élhettem volna mocskos életet, felszívott porokkal De minek? hiszen a legmélyebb szarból is már álltam fel Nekem nem, de lehet ez még másnak kell. Refrén. 3. verze: Az üres szoba közepén írtam meg ezt a pár sorom Amíg más többet akar, én csak szebb életért álmodom Hiába mosolygok, hiába mondom azt hogy jól vagyok Ha belül mint az alma napról napra szarrá rohadok. Mindent újra írnék, hibáimat átírnám Ha tehetném, de a tollamban nem maradt már tintám Minden sorom mit lapra írok, szívemen egy sebet hordoz Ha nincsen semmim, akkor hogy lehetnék én boldog?! Gondok mennek, aztán megint újra jönnek Megfelelni magamnak sem tudok, nem hogy végül többnek Érezd milyen mikor nullán vagyok, hagyok pár percet Ugye érted már miről beszélek, tudom hogy nem tetszett. Ha mindent újra kezdhetnék, minden tettemet jóvá tenném Visszapörgetném az időt oda, hol van jó pár emlék A hajó sodródik és vele együtt elveszek Csak arra kérlek emlékezz a nevemre, ha nem leszek! Refrén (2x). http://www.mrbusta.hu/ http://realtrillmusic.blogspot.hu/