MOTOREST U CIOŠA STRÁŽNICE

...priatelia zdravím...navštívili sme motorest u Cioša v Strážnici a ochutnali sme halušky,česnečku,držkovku,černohorský řízek a chutnalo,naozaj nám chutnalo...poctivé porcie a skvelá chuť jedla a tak to má byť...za nás super...kludne sa zastavte ak pojdete okolo a budete mat hlad...prajeme Vám pekný den...#food #viral #yummy...Princ_Mário