Dneper K650 (1980) | Ako sa jazdí na sajdke?

V tomto videu absolútne unikátny zážitok, jazda na sajdke. Pred pár mesiacmi som si fakt nemyslel, že sa tak skoro dostanem k tak špecifickému stroju no a po tomto zážitku musím skonštatovať, že toto nie je koniec mojej sajdkovej story :) P.S.: je to hrozná motorka, takže maximálne intenzívny zážitok :) Dano diky za požičanie! Vyskúšaj si ako sa cíti spolujazdec, pozri si 360tkové video zo sajdky:    • Dnepr K650  | 360° Jazda / Riding experience   Odoberajte môj kanál pre ďalšie testy a videá. Máte sa na čo tešíť :) Gear: GoPro Hero9 Black Insta360 X3 Synco set mikrofónov na mudrovanie ZOOM H2N na zvuk motorky. A 85mm objektív na intro, ďakujem ‪@michalbeluscak9306‬