ПЕРВЫЕ ИСТОРИИ НА КОСМИЧЕСКОЙ СТАНЦИИ 14 | SS14 | СС14
Before watching this video, it is recommended to remove the brains away) I played Space Station 14 on the Space Stories server. These are the records of my first shifts and they show all my inexperience in ss14. Please do not bomb in the comments due to the fact that I am a kettle in the game (~ ̄▽ ̄)~ ---------------------------------------------------------------------------------------------⭐ Time codes: ⭐ 00:00 Intro 00:30 First shift 04:05 Second shift 09:06 Third shift 11:34 Outro ---------------------------------------------------------------------------------------------- Tags that bring my 1 view: ss14 Space Station 14 SS13 STORIES space station 13 #ss14 #spacestation14 #ss13 #stories ---------------------------------------------------------------------------------------------- Don't be lazy, subscribe!

CRAZY STORIES ON THE SPACE STATION 14 | SS14 | SS14

ГАЙД НА ЯО | Space Station 14

ПУТИ ТРИ, ВЕРНЫЙ ОДИН - Кризис: Третий Путь

с капитаном что-то не так - Space Station 14

КАК Lethal Company ТОЛЬКО Space Station 14

теория лучшего набега?

МЫ ПОКОРИЛИ ❤️ ВСЮ СТАНЦИЮ | SS14

Юнитологи которые смогли. Space station 14/SS14/Фобос-1/DEAD SPACE

КОСМИЧЕСКАЯ ТЮРЬМА - Space Station 14

Убийственная игра | Space Station 14 | Corvax WL

АЙСБЕРГ по Space Station 14

КАК ПОТЕРЯТЬ СТАНЦИЮ за 5 МИНУТ в Space Station 14
![Подставной казачек в СБ SS14 [fish station]](https://i.ytimg.com/vi/tal-PkeHxvQ/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCNACELwBSFryq4qpAxUIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAE=&rs=AOn4CLCb2vJlsAlBdTDdg884w694hnOLfg)
Подставной казачек в СБ SS14 [fish station]

АНГЕЛ СМЕРТИ НА ЭКСПЕДИЦИИ - Space Station 14

Как за один год расколоть целое сообщество | Space Station 14

НАСТОЯЩЕЕ БЕЗУМИЕ НА КОСМИЧЕСКОЙ СТАНЦИИ 14

Я ПРИЗВАЛ ДЕМОНА И ТЕПЕРЬ МЕНЯ ВСЕ НЕНАВИДЯТ
![[SS14] Eating half the crew alive cause I was bored.](https://i.ytimg.com/vi/jsQyiPLhcbA/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCNACELwBSFryq4qpAxUIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAE=&rs=AOn4CLDauoyh-QItblharXOcSHzmnU1D8Q)
[SS14] Eating half the crew alive cause I was bored.

ОПАСНЫЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА Space Station 14
![Спасти рядового Делла [SS14/Fish Station]](https://i.ytimg.com/vi/Hw85YGcN3rs/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCNACELwBSFryq4qpAxUIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAE=&rs=AOn4CLA8rVqxSsdUPbfIu-xEFHfTWeAqIA)
