de facto - kokot loto

DE FACTO "Kokot loto" ( muz. Zbyszek Lemański, sł. Zbyszek Nowakowski ) KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY ZABRONIONE !!! produkcja muzyczna - Zbyszeq "LeMAN" Lemanski - www.coverstudio.pl scenariusz - Zbyszeq "LeMAN" Lemanski autor zdjęć - Zbyszeq "LeMAN" Lemanski montaż - Zbyszeq "LeMAN" Lemanski STRONA ZESPOŁU : www.grupadefacto.pl DE FACTO "Kokot loto" to kolejny singiel zapowiadający płytę zespołu i zarazem piosenka, która zakwalifikowała się do FESTIWALU PIOSENKI ŚLĄSKIEJ który odbędzie się 13 lutego 2010 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Teledysk został nakręcony w HOTELU PIRAMIDA w Tychach. Jedną z ważnych ról odegrali klauni PYSKULA i MARUDA ze SZKOŁY KLAUNÓW ( www.apavm.pl ). Menagement: COVER STUDIO Zbyszek Lemański 601442807 www.coverstudio.pl