Ducati monster 900 ...bacha, hodně italofilní video ;)

Další must have motorka ze země na "I" ale tentokrát Kelišová... z Itálie. Moje postižení jménem Monster :) ať proložíme Enfielda taky něčím jiným a soráč za tu rozplácnutou mouchu na objektivu v první minutě a pro změnu mi ujel zvuk ale vím čím to bylo tak si dám příště pozor :)