Jó napot! Megjöttem... Csíkszentdomokoson Karda Róbert látott vendégül – 2020. szeptember 8.

Önök is ismernek olyan embereket, akik mindent megtesznek azért, hogy #Erdély egyre jobb, élhetőbb hely legyen? Ilyen személy Karda Róbert, Csíkszentdomokos polgármestere is. Badics Petra műsorvezetőnk hozzá is ellátogatott. #JóNapot #Megjöttem #Csíkszentdomokos #erdélytv Ahol még megtalálsz minket: Facebook:   / erdelytv   Instagram:   / erdelytv   Erdély Tv Híradó:    / etvhirado