Väljaõpe - Kevadtorm 2024 Kaitseliidu vaates

Mai esimeses pooles põhiliselt Pärnumaal, Läänemaal, Saaremaal, Hiiumaal ja Viljandimaal Mulgi vallas aset leidnud õppusel Kevadtorm osales ligi 14 000 Eesti ja liitlasriikide sõdurit. Tänavuse õppuse eesmärgiks oli harjutada diviisi ja liitlaste koostöös kaitsvate operatsioonide läbiviimist konventsionaalse sõja tingimustes, kaasates ka teised väeliigid ning väejuhatused. Peamisteks õppivateks üksusteks olid 2. jalaväebrigaad ja Lääne maakaitseringkond. Loe lähemalt ajakirjast: https://issuu.com/kaitse_kodu/docs/ka... Foto: Kadri Paomees