3 HODINY Nurburgringu sám - Nedávám to!

Nurburgring Nodschleife, Assetto Corsa Competizione a 3 hodiny na stopkách. Přišlo vám vtipný mě tohle donutit podstoupit a nakonec....jsem si to vážně užil! Na konci se ukázala moje únava a nedostatečný trénink v dlouhých enduro závodech, což bylo katastrofální a bolelo, ALE DALI JSME TO! Nevíš u čeho usínat? Pusť si tohle. ———————————————————— DRS Discord:   / discord   (Na tomto Discordu probíhá veškerá komunikace kanálu, VČETNĚ připojování se do her! Pokud se chceš připojit, napiš do Roomky "Závody s Fanoušky". Pokud chceš být v obraze dění, dalších streamů a ostatních projektů, připoj se do Discord komunity!) ———————————————————— VrumVrum F1 PODCAST - POSLECHNI SI! Spotify: https://open.spotify.com/show/1G44Kvy... YouTube:    / @vrumvrumpodcast   HeroHero: https://herohero.co/vrumvrum? (Na Hero je Podcast live s chattem a možností vyhrát soutěže o cenné F1 věci každý týden!) ———————————————————— Vše ve videu spadá pod "Fair use" pravidla používání obsahu. Zvuky a hudba jsou všechny zdarma či nespadají pod žádný copyright. K záběrům ze závodů je přidaná hodnota a slouží k vizualizačnímu opodstatnění kontextu ve videu, plus je na nich těžce viditelný filtr a jsou bez zvuku. Nic ve videu není nikdy kradené či opodstatňující claim. ———————————————————— Pokud tě obsah baví a máš hlad pro další f1 content, ODEBÍREJ! 🥘🐖 ———————————————————— Díky za podporu!