Én elmentem a vásárba fél pénzzel

"Én elmentem a vásárba..." - a jól ismert népdalt most a KerekMese kedvenc Krokodil figurájával készítettük el. Az Alpesi Krokodil egyébként vegetáriánus, nem kell féltenetek az állatokat! :) Rendeld meg a KerekMese Gyerekdalok könyvet! https://kerekmese.hu/konyvek/kerekmes... Hogy kezdődik a dalocska? Én elmentem a vásárba félpénzzel, Tyúkot vettem a vásárban félpénzzel, Tyúkom mondja kit-rá-kotty, Kárikittyom, édes tyúkom, Mégis van egy fél pénzem... Nézd meg a többi KerekMese videót -    / kerekmese   Iratkozz fel Youtube csatornánkra - http://www.youtube.com/subscription_c... KerekMese még több tartalommal: http://kerekmese.hu/ Tudj meg többet Instán! -   / kerekmese.hu   Hogyan készül a KerekMese? https://kerekmese.hu/hogyan-keszul/ Csatlakozz a FaceBook-on! -   / kerekmese