Kecskemét (H) - A Szentháromság Piarista templom harangjai

A kecskeméti Piarista templom tornyában mára csak 2 harang maradt. A nagyot Novotny Antal, a kicsit Szlezák László öntötte. A harangok hosszú éveken át használaton kívül voltak, ám a közelmúltban megjavították a régi villamosításukat, ezért újból szólnak. Hangok: a' - h'' Köszönet Ft. Szabó István Templomigazgató Úrnak a feljutásért és a harangozásért! Felvétel: 2020. 07. 18.