Wesołe zakończenie wakacji w Olszynie

W środę 24 sierpnia Gminny Ośrodek Kultury w Olszynie wraz z Burmistrzem Olszyny, zorganizował festyn rodzinny z okazji zakończenia wakacji, w którym wzięły udział dzieci z terenu Gminy Olszyna wraz z rodzicami i dziadkami. Festyn odbył się na stadionie gminnym