@tv.silesia-info Cz.2 XVII Gala Mundurowych Orkiestr Dętych ZŁOTY SUZAFON 7.06.2026 Pałac Pawłowice

‪@tv.silesia-info‬ Część 2 Senator Beniamin Godyla wraz z Żoną Panią Ewą zaprasza : na XVII Galę Mundurowych Orkiestr Dętych ,, ZŁOTY SUZAFON '' 7.06.2026 r. do Pawłowic godz. 14:00 na Teren Pałacu w Pawłowicach . Wydarzenie to jest pod Honorowym Patronatem Pani Marszałek Senatu Małgorzaty Kidawy - Błońskiej oraz Marszałka Województwa Opolskiego Szymona Ogłazy . Początek Wydarzenia - Niedziela 07.06.2026 godz 14.oo Przemarsz Orkiestr Dętych Wspólny koncert połączonych Orkiestr Dętych Koncerty poszczególnych Orkiestr oraz musztry paradne w wykonaniu tych że Orkiestr Wystąpi : Orkiestra Wojskowa z Bytomia Orkiestra Policyina Komendy Wojewódzkiej Policji we Wroctawiu Orkiestra Dęta Łowkowice Młodzieżowa Orkiestra Dęta Bażany Orkiestra Dęta Borki Wielkie Parafialna Orkiestra Dęta Olesno Orkiestra Dęta Zdrowy Band Gorzów Śląski Wybór najlepszej orkiestry przez publiczność Atrakcje dla calej rodziny gwarantowane