JE MBT 2000 TANK Z TEMU? | War Thunder CZ

Zdravíčko, dámy a pánové! Já jsem Filbos a vítám vás u třetího, závěrečného dílu naší minisérie, kde testujeme nové prémiové stroje na BR 11.7, které mi věnoval Gaijin. Po Británii a Japonsku přišla řada na poslední kousek – Čínu a její MBT-2000. Na tenhle tank jsem byl hodně zvědavý, protože mi papírově seděl nejméně. Má sice solidní reaktivní pancíř a neprůstřelnou věž s minimem weak spotů, ale herně mi dal na začátku celkem zabrat. V první bitvě mě dost potrápily polské Leopardy a všudypřítomné ruské Terminátory (BMPT), které jsou na tomhle BR prostě za trest. Druhá bitva na oblíbené mapě už ale dopadla o poznání lépe a nakonec z toho byl pěkný dovednostní bonus a 5. místo v týmu! Jak se vám MBT-2000 líbí? Je podle vás lepší než japonský Typ 90? Napište mi to do komentářů! Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte hodit lajk, odběr a zvoneček, ať vám neutečou další díly. Čus! dej odběr na můj druhý kanál kde vycházejí záznamy ze streamů https://www.youtube.com/channel/UC9Jd... můj Instagram   / filboss_   Můj discord server   / discord   Budu rád za každý like odběr nebo koment