NOWY WÓZ RATOWNICZO‑GAŚNICZY W OSP WÓJCIN!

17 grudnia w Wójcinie odbyła się uroczysta prezentacja najnowszego nabytku miejscowej jednostki OSP. Druhowie i druhny oficjalnie powitali nowoczesny samochód ratowniczo‑gaśniczy VOLVO FL GBA 4/16 z napędem 4×4, który znacząco podniesie możliwości operacyjne jednostki. Pojazd wyposażono w: • zbiornik na 4000 litrów wody, • 400 litrów środka pianotwórczego, • autopompę Rosenbauer NH25 (klasa A16/8), • silnik o mocy 326 KM, • wytrzymałą aluminiową zabudowę, stworzoną z myślą o najtrudniejszych działaniach.