JUŻ NIGDY TEGO NIE ZROBIĘ...

Przegrałem z wronkiem Dziękuję Wam wszystkim za ogromne wsparcie! Dostałem mnóstwo wiadomości, że ta walka była najlepsza na gali 🫂❤️ Serdecznie dziękuję trenerom za niecałe 2 miesiące ciężkich przygotowań, w których wspólnie wylaliśmy mnóstwo potu 🙌🏼 Dziękuję również mojemu rywalowi, Wronkowi. Była to dla mnie niesamowita przygoda. Okazałeś się lepszy, gratuluję wygranej 🔥 •Instagram - https://www.instagram.com/gawronek007... #gawronek #wronek #fame23