Drugi Bieg KoBBiet 6 września 2026 - konferencja prasowa 15.06.2026

6 września zapraszamy na Drugi Bieg KoBBiet! W poniedziałek 15 czerwca organizatorzy wydarzenia: Fundacja Strefa Kobiet oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zwołali na ten temat konferencję prasową w Ratuszu. 🏃‍♀️ 5-kilometrowa trasa spod Gemini Park do Zamku Sułkowskich i z powrotem pod Centrum Handlowe już teraz zgromadziła 1️⃣6️⃣0️⃣0️⃣ chętnych. Organizatorzy ustalili limit do 2000 kobiet i wydaje się że już wkrótce lista startowa zostanie zamknięta. ⚠️ 🩵 W tym roku uczestniczki Biegu KoBBiet będą pokonywać trasę dla Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział Terenowy Bielsko-Biała , która to organizacja od ponad 20-lat pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym ze spektrum autyzmu. 🔴 Więcej o konferencji i samym biegu przeczytacie: https://bielsko-biala.pl/aktualnosc/j... ----------------   / bielskobiala.profiloficjalny   https://www.instagram.com/bielskobial... #biegkobbiet #bielskobiała #autyzm #spektrumautyzmu #ktabielsko #ktabb