Fuchs Oil Rally Příbram 2005

Rally Příbram roku 2005 se stala jasnou kořistí Štěpána Vojtěcha a jeho příbramského spolujezdce Michala Ernsta, kteří zvítězili stylem-start cíl. Z očekávaného duelu s Václavem Pechem a Petrem Uhlem bohužel velmi rychle sešlo, neboť "Plzeňáky" srazila z medailových pozic čtyřminutová penalizace. Ta vyprovokovala posádku focuse k úžasné stíhací jízdě, která potěšila diváky, a vedla až ke konečnému bronzu. Úspěch domácích barev potvrdili druzí v cíli - Emil Triner a Miloš Hůlka, přestože přímo před naší kamerou druhý den ráno minuli odbočku. Rutinovaný výkon pomohl k vítězství ve skupině produkčních vozů Václavu Arazimovi (5. absolutně), zatímco prvenství v kategorii vozů s pohonem přední nápravy vybojoval další domácí pilot Josef Peták.