Zapraszamy na sesję - listopad 2022 r.

Elżbieta Jabłońska, przewodnicząca rady miasta, omawia porządek najbliższych obrad. Na transmisję z obrad zapraszamy w czwartek, 24 listopada, od godziny 9:00. Sesję będzie można oglądać za pośrednictwem naszego kanału telewizyjnego oraz na YouTube.