Út a világbajnokságig - Bőhm Csaba

A napokban kezdetét veszi 2025 főversenye, a világbajnokság. Bőhm Csaba is kiutazott Litvániába, amiben ránézésre nincsen semmi meglepő: hiszen ő a címvédő világbajnok. Csabi 2025-ös szezonja azonban mindeddig rendkívül viszontagságos volt. Szinte el sem kezdődött, éppen megkönnyebbülten nyiltakozhatott a Fedettpályáson szerzett ezüstérme után, hogy az új versenyszámmal együtt is, saját szavaival élve, van még dolga az öttusában - amikor is komoly odafigyelést igénylő egészségügyi problémája merült fel, ami kivizsgálásokra és kényszerpihenőre fogta bajnokunkat. Kimaradt a hazai világkupa, kimaradt a VK-Döntő, kimaradt az Európa-bajnokság. Csabi pedig mindeközben keményen dolgozott azon, hogy még idén visszatérhessen, erről mesélt bővebben az Öttusa Magazinnak. A videóban hallható riport során pedig nem is tudta még, de a kerettagsághoz szükséges felmérőn kiválóan teljesített, aminek eredményeképp ma már Kaunasban várja a világbajnokság nyitó napját! Nagyon drukkolunk, Csabi!