Busó Bendegúz - Boldog szülinapot nekem?! de faragunk is, az álarc állát s1e8

Elkészül a maszk álla, mutatjuk hogyan és kicsit a hátulját is megkezdjük, tartsatok velünk ma is! #Busójárás #Mohács #busobendeguz #busómaszk Te milyet készítesz? mosolygós vagy mérgest? Írd meg kommentben!   / busoalarcok   http://www.rostaendre.hu   / busobendeguz