Már ezután… (ZAGYVA BANDA - SZATMÁRI ÖRÖKZÖLDEK)

A szatmári muzsika mindig is kéz a kézben járt az örökzöld nótákkal, és mulatással. Ezért is szeretjük! Hegedű: Boda Gellért, Pálházi Bence Brácsa: Szabó András Ének: Kádár Ignác "Náci" Cimbalom: Tóth Sebestyén Bőgő: Boda Márton Elérhetőségeink: [email protected] Szabó András: +36705060197 A felvételt készítették: Kovács Dénes, Bianchini Bence és Kupecz Zsolt