Świadectwo byłego narkomana - cz.1/5

Świadectwo Wieśka - byłego narkomana, który dzięki pomocy wspólnoty Cenacolo odzyskał wolność. Obecnie mieszka w Medjugorje i tam daje świadectwo swojego wyzwolenia.. http://www.kerovan.niedzwiedz.pl