Nabożeństwo niedzielne - Tomasz Żółtko | 17.05.2026 PEA Wisła Malinka

Witamy na transmisji Nabożeństwa z Wisły Malinki! Cieszymy się, że jesteś i wierzymy, że będzie to dla Ciebie wartościowy i błogosławiony czas! ----------------------------------- ✅ Dowiedz się więcej! Sprawdź naszą stronę: https://malinka.org.pl/ ✅ Odwiedź nas również na FB: facebook.com/@peawislamalinka ----------------------------------- Prowadzenie nabożeństwo: Zib Cieślar Kazanie: Tomasz Żółtko Uwielbienie prowadził zespół w składzie: Arek Kamiński - perkusja Tomek Szalbot - gitara basowa Tomek Cieślar - gitara elektryczna Mateusz Czyż - Gitara akustyczna Tadziu Polok - klawisz Ala Cieślar - wokal Julka Nogowczyk - wokal Estera Szturc - wokal Edyta Polok - wokal Michał Podżorski - wokal Realizacja transmisji: Szymon Pszczółka - realizator wideo Janek Walica - realizator audio Kamery: Kamil Czyż Adam Procner Tomek Glajcar Leon Madzia - obsługa transmisji live Marcin Wisełka - teksty Marek Byrtek - realizacja dźwięku w sali ----------------------------------- 0:00 - Intro 4:35 - Wstęp 19:20 - Przywitanie 23:45 - Czytanie tekstów Biblijnych - J. 16:5-15 Ef. 3:14-21 26:05 - Modlitwa Uwielbienie 27:39 - Wstęp do uwielbienia 31:35 - Gdy pokój niebieski 35:40 - Kształtuj moje życie 39:45 - Jezus, Najwyższe Imię 50:00 - Dziękuję Ci 55:33 - Jestem z Tobą Słowo 1:01:11 - Kazanie 1:34:03 - Modlitwa Zakończenie 1:56:02 - Ogłoszenia i rozesłanie