Solo nocleg w lesie i poranna Partyzantka | Enduro MTB Bielsko | Magura | Buddies!

Witajcie! Od zawsze chciałem przeżyć taką przygodę i w końcu udało się to zrealizować. Wszystko miałem spakowane do plecaka 30L i na następne wyprawy będę musiał zredukować jego wagę usuwając zbędne rzeczy, bo było troszkę za ciężko :D Przygoda sama w sobie 100% udana i na bank będę o tym pamiętał do końca życia. SKLEP ▶︎▶︎ https://www.buddies-mtb.com WYCIECZKI ENDURO ▶︎▶︎ https://www.buddies-mtb.com/wycieczki DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA STRAVIE:   / strava   _______________________________________________ Zapraszamy do obserwowania po aktualne relacje: Facebook:   / buddiesmtb   Instagram:   / buddies_bb   Tiktok:   / buddies6810   SUBSKRYBUJ▶︎https://bit.ly/42J79Zl _______________________________________________ MÓJ ROWER: https://bit.ly/3MdTbJD _______________________________________________ PLAYLISTY: Enduro: https://bit.ly/3PwpS3F Shorts: https://bit.ly/3P6L0Od Bikeparki: https://bit.ly/3uOMyEo Zawody: https://bit.ly/3PiHVuv Serwisowo-Narzędziowo: https://bit.ly/serwisowonarzedziowo _______________________________________________ Buddies!    / @buddiesbb