HÁT EZ SZAR ÜGY / Életem legundorítóbb élménye.

Sziasztok! Nem szoktam sztorizgatós videókat csinálni, mert jobban szeretem, ha egy videóban több munka van, de úgy gondoltam, hogy erről muszáj nektek beszélnem. :D Szerintem tanulságos ez a kis történet, tehát mindenképp nézzétek meg. A kicsiknek viszont tényleg nem ajánlom ezt a videót egyelőre! ELÉRHETŐSÉGEK: Facebook oldalam:   / parakimhivatalos   E-mail (üzleti megkeresésekhez): [email protected]