Praca na Bazie i Magazynie - 17.12.2014

Zajrzyj na mojego bloga: http://nolibab3.blogspot.com Snapchat: nolibab Facebook:   / kierowcakanadausa   Twitter:   / swnolibab3   Instagram:   / rafal_zazuniuk   Zwykły dzień pracy na bazie i w magazynie. W kolejnych odcinkach postaram się nagrać jak jeżdżę po mieście :)