Kako se NE Pripremiti za Stazu! | 110 km/h HIGHSIDE - Slomia Ruku i Nogu |

U današnjem videu idem na Grobnik sa R6 Drljon i track day završava sa highsideom na izlazu iz "zagrebačkog" zavoja, te prepričavanje dana i analiza grešaka koje sam učinio. https://gmoto.com/ iskoristi kod "prta10" za 10% popusta!!! Email: [email protected] Insta:   / prta09