Miért nem áll fel a férfinak 40 felett egy párkapcsolatban?

Miért nem áll fel a férfinak 40 felett egy párkapcsolatban? Miközben a kapcsolat jó. Szeretik egymást, szex is volt, beszélgetnek is. A férfinak nincs testi-egészségügyi problémája, semmi pszichés dolog. Nem írtam le sem az erekciós zavart, sem a szexuális alulműködést, mert úgy látom, sok esetben szó sincs erről. A videó egy 2026. júniusi Facebook online felvétele. www.intimitasgourmet.hu www.facebook.com/intimitasgourmet