Régi jó barátom (dalszöveg) 💙

Kb. 12-14 éves lehettem, amikor szüleimtől a szintetizátorom mellé kaptam egy akusztikus gitárt. Soha nem tanultam meg gitározni, de szerettem pengetni, mert kikapcsolt. Jó szívvel gondolok mindkét hangszerre, mert mindkettőhöz kedves emlékek fűződnek. A hangszer lényegében egy meditációs eszköz, amivel ha egy nyelvet beszélsz, teljesen más dimenzióba repít. Ez a dalszöveg a régi gitárom emlékére íródott. A dalszöveget én írtam, a dal megzenésítése ezúttal is a mesterséges intelligencia segítségével történt. #dalszöveg #dalszövegírás #magyardalszöveg Dal címe: Régi jó barátom Partner: @filgudek Dalszöveg: Káró Adrienn Weboldal: lulaki.hu