Galaxisok - Létezem

Rendezte: Gál Tamás Szabó Benedek: ének, gitár, billentyű Günsberger Ákos: gitár Sallai László: basszusgitár Bradák Soma: dobok Mix és master: Szabó Benedek Dobfelvételek: Gál Máté (RH Stúdió) MaxxMotion-zászlók lobognak a szélben, harmincnyolc vagyok, de huszonhatnak érzem magam, ahogy suhanok a hidakon át biciklim nyergében a Campona felé. Elfelejtem, hogy ez már réges-rég nem az a nyár, mikor enyém volt az egész világ. Pedig én létezem, én létezem tovább. Megnéztem hat filmet, edzettem, dolgoztam, órákra jártam, és megigazítottam néha a hajamat a kirakatokban. Zajlott az élet, és én egyetlen percig sem, egyszer sem éreztem úgy, hogy bárki is lát, hogy egyáltalán valaki lát. Pedig én létezem, én létezem tovább. A csendes őszi délutánban létezem tovább. A régi sárga lámpafényben létezem tovább. A dolgok sűrűjétől távol létezem tovább. Akkor is, ha nem figyelnek, létezem tovább. De madarak fészkelnek az ereszek alatt, és a nyárvégi fény virágok árnyékát festi a falra, és a lépcsőházban valaki jár. Az élet csak álom, és hajlunk a náddal, és fújunk a széllel, és mi is csak álmok vagyunk, és álmunkban találkozunk. Spotify: https://open.spotify.com/artist/0oTbG... Apple Music:   / galaxisok   Bandcamp: http://galaxisok.bandcamp.com Facebook:   / galaxisok   E-mail: [email protected]