Gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

W auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się gala wręczenia wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia. Podczas uroczystości, nagrodzeni zostali wyróżniający się studenci i doktoranci, a także słuchacze Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rozstrzygnięty został również konkurs na Studenta i Doktoranta Roku. --- Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego www.telewizja.us.edu.pl Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz kanał! Polub nasz fanpage:   / telewizja.uniwersytecka