"Bani din cer" cu Mihai Bendeac la Neam Trezit

Mihai Bendeac vă invită la teatru (în general) şi la piesa "Bani din cer" (în special!), spectacol pus în scenă de Horaţiu Mălăele, la Teatrul de Comedie. Despre rolul său Mihai spune că este al unui personaj cu care s-ar identifica foarte mulţi dintre noi. Mai multe detalii despre una dintre cele mai bune comedii bulevardiere, în opinia lui Mihai, aflaţi chiar de la el, în interviul acordat echipei Neam Trezit! Ne trezim împreună, de luni până vineri, ora 07:00, şi pe Facebook:   / neamtrezit   Mai multe detalii despre emisiune pe http://www.primatv.ro Hai!