Am platit 230 de LEI pe PRODUSELE WEDNESDAY de la LIDL!

Ia uitati ce am gasit la LIDL. Produse de Halloween WEDNESDAY! M-au costat 230 de lei, dar asta doar pentru ca am luat si o patura+perna... ▷ GymBeam: https://gymbeam.ro/ COD: PINK5 pentru 5% REDUCERE ▷ INSTAGRAM:   / ihatepinktf   ▷ IHATEPINK:    / @ihatepinktf   ▷ IHATEPINK 2.0:    / @ihatepinktf2   ▷ BUSINESS EMAILS: [email protected] [email protected] ▷ MUSIC: EPIDEMIC SOUND (https://epidemicsound.com) #PINKMANANCA