Dziwne drgania podczas ruszania/1bieg???! Stange noises by driving/1gear???! AUDI A6 C7 2.0 TDI

Siema, przy ruszaniu na 1 biegu przy małych prędkościach słychać wibracje w kabinie, Po długich poszukiwaniach dowiedziałem się skąd wzięły się te wibracje. Myślałem, że to skrzynia biegów, ale na szczęście nie. Miłego oglądania ! Hello, I hear vibrations in the cabin when starting in 1st gear at low speeds, After a long search, I found out where these vibrations were coming from. I thought it was the gearbox, but fortunately it wasn't. Nice watch ! Enjoy watching! ----------------------------------------------------------------------------------- Subskrybując moj kanał motywujesz mnie do dalszego robienia filmów 👉SUBSCRIBE ------------------------------------------------------------------------------- 4RingsUser nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie. 4RingsUser is not responsible for any repairs or modifications made by the viewer as a result of the information contained in this video.