Barcelona Vlog | Prva godišnjica braka

Tradicija je nastavljena 🥳 Prošle godine smo odmah nakon svadbe otišli na Santorini a ove godine smo svoju prvu godišnjicu braka proslavili u Barseloni 👫 Naš boravak je trajao 4 dana i za to vreme uspeli smo najbitnija mesta da obiđemo. Svakako da je ostalo još mesta za obilazak 🤷‍♀️ Nismo doživeli noćni život u Barseloni jer smo se u hotel vraćali mrtvi umorni ali uvek postoji drugi put 😃 Nadam se da smo dočarali Barselonu i da smo pomogli svima koji planiraju da idu u taj lep grad po prvi put ☺️ Ukoliko Vam se dopada video, lajkujte i subskrajbujte se na moj kanal 👉    / @adrianakadar8596   Pratite naše avanture na instagram profilu @nobasiccouple 👉 https://www.instagram.com/nobasiccoup...