byron - După soare [unplugged] // live @ Elements Reunited, 21.04.17

byron interpretând live acustic piesa "După soare" filmat live în Fratelli Studios, București, pe 21 aprilie 2017 Realizat de BlueCat Studio, http://bluecatstudio.weebly.com/ Operatori - Anya Dimitrov, Vladimir Ivanov, Mihai Andrei Montaj - Anya Dimitrov Mix, master - Vladimir Ivanov Sunet live - Vladimir Ivanov byron: Dan Byron - voce, chitară, flaut Sergiu "6" Mitrofan - clape, chitară, voce Dan Georgescu - chitară Laszlo Demeter - bass Ovidiu Cristian - tobe Un concert din seria Overground Elements, http://elements.overground.ro