Pasajul Doamna Ghica s-a deschis. Nicușor Dan: Ne-am ținut de cuvânt
Primarul Capitalei, Nicuşor Dan, a anunţat deschiderea circulaţiei pe pasajul Doamna Ghica şi a precizat că, atunci când Primăria plăteşte, sunt firme în România care se ţin de cuvânt, transmite News.ro. Pasajul s-a deschis circulației rutiere după 3 ani de întârzieri. ➥ Pentru mai multe știri vizitează site-ul Digi24 - https://www.digi24.ro/ ➥ Abonează-te la canalul nostru de YouTube - https://bit.ly/36CZ907 #Digi24 #ȘtirileDigi24
