Strażacka brama weselna. Ptaszkowa.

No cóż tu dużo pisać??:P hehe Brama zrobiona przez dwóch (młodych) strażaków OSP Ptaszkowa;P Hełm ochronny zastąpiony kaskiem budowlanym a za "NOMEX" robiło ubranie koszarowe a wóz został zastąpiony taczkami* made in Bodzio;P;) hehe Podobało (podobno) się;) A to najważniejsze aby był śmiech i zabawa;P I dlatego jest tak nagle urwane bo kamerzysta (zresztą też strażak tyle, że jeszcze MDP) razem z nami szedł do młodej pary. - tzn prototyp najnowocześniejszego i najbardziej zaawansowanego wozu ratowniczo gaśniczego na świecie;P