Koreografija - Ja sam za ples (Novi fosili)

Dragi naši, U ovim danima, trebalo je već uveliko da budemo spremni za nastupe na Dečijem sajmu i Velikom uskršnjem karnevalu. Naše devojčice, trebalo je da zablistaju na bini uz dobro poznatu pesmu Novih fosila. Ali kako su oba događaja otkazana, ovaj nastup će dočekati svojih 5 minuta na nekoj drugoj sceni. Zato vežbajte korake, da kada sve ovo prodje, zađuskamo zajedno! I da, nemojte zameriti našim vaspitačicama, ako deluju nespretno i smešno. 😃 One nisu profesionalni plesači, ali dale su sve od sebe i uz Sandrinu podršku sjajno su izvele pokrete. 🥰 Igrajte se, volite se, čuvajte se! ❤️ Predškolska ustanova "Dečije carstvo" 📍Beogradska 71 📞0695431845 ✔️Omogućen upis uz subvenciju Grada Beograda Dečije carstvo-caruje osmehom!