!Unboxing! Snapmaker U1 (barevný tisk, minimální dopad?)

V dnešním videu rozbaluju 3D tiskárnu Snapmaker U1 a sdílím svoje první dojmy 👀 Opravdu tiskárna tiskne barevný tisk s minimálním odpadem? 💸➡️🖨️ Podíváme se na kvalitu zpracování, obsah balení i první detaily, které tě můžou překvapit. Takže doufáme, že se ti video libí/líbilo a můžeš nás podpořit (www.enn-vy.cz) díky :) Pokud přemýšlíš o vlastní 3D tiskárně, tohle video ti pomůže se rozhodnout! 👍 Nezapomeň dát like 💬 Napiš do komentářů, co si o ní myslíš 🔔 Odebírej pro další tech obsah a hlavně pro další zábavu a pokud tohle vidíš, tak si pravý fanoušek! Proto můžeš okomentovat "I love 3D - Enn" , abychom to poznali! #3Dtisk #Snapmaker #Unboxing #TechCZ #3Dprinting #U1 #Recenze #Technologie #YouTubeCZ #Gadget 💛🖤💛🖤💛🖤💛 Váš tým 3D - Enn