MAJDNEM ELDOBTAM A KAWÁT? 😱🤯 | MOTOVLOG

Sziasztok! Ebben a videóban kiegészítést szerettem volna az előző videóhoz amelyben kanyarogtunk, ezt a szakaszt nem sikerült legutóbb felvennem. Instagram:   / itsrevlyn   TikTok:   / itsrevlyn   A videóban a sebességmérő órám hibás, és nem a valós értékeket mutatja! Felhasznált saját készítésű zenéimnek az elérési linkje: Spotify: https://open.spotify.com/artist/0IYWH... Apple Music:   / revlyn   0:00 - A mai videóban… 0:10 - Beköszönés, videó felvezetése 1:23 - Visszajelzésekre reagálás 2:13 - Bemelegítés 4:40 - Pofázós interszekció 5:13 - RACSE! 5:57 - YEP…THAT’S ME 6:28 - Miért is fontos az ABS? 7:29 - Real csapatás 14:13 - Pofázás, témázgatás 15:55 - Elküldtek a járdáról (???) 16:08 - Kiköszönés, outro