Counter Strike: Global Offensive - Turniejowy #1

Siemano! Dzisiaj w raz z ekipą przygotowaliśmy dla Was coś z innej beczki :) Tak dla sprostowania, mam dwa konta na CS:GO, na jednym gold nova 4, a na drugim silver, poco ten silver? A właśnie po to aby pograć sobie z chłopakami z ekipy :) Facebook: https://www.facebook.com/pages/Broncz... Zapraszamy do klikania łapek w góre, a na pewno pojawią się kolejne filmy :) Pozdro!