EA SPORTS FC26 DRAFT | 3. RÉSZ

A mai videóban még egyszer megpróbáltuk a draftot, de nem nagyon sikerült… Az első meccset sikeresen behúztuk, de a következőben már kikaptunk és kaptunk 3 csomagot! Legalább nem volt lag vagy akadozás szimplán én voltam béna. Viszont a kapott kártyákkal nem volt baj! Ha tetszett a videó és kíváncsiak vagytok a folytatásra mindenképp csapjatok rá egy hatalmas LIKE-ot és ne felejtsetek el FELIRATKOZNI és benyomni a csengőt, hogy elsők között kapjatok értesítést a következő videóról! : ) ITT IS MEGTALÁLTOK: Twitchen is szoktam streamelni:   / jafkej   Facebookon is vagyok:   / jafkei   Dobjatok egy követést Instán is: https://www.instagram.com/jafk3y/?hl=en #fc26 #eafc26