30Y|VLOG - 1. rész: Jurij feat. 30Y : Kék a pólóm

Pécs, Toxic, 2009. május 16, A 30Y vendégszerepel a Jurij Kék a pólóm című dalában. Polák-Beck duett, ritmusszekciós cserebere, kilenc ember hat négyzetméteren, plusz egy kézikamera a színpadon. A koncert a "Respekt - odavágó/visszavágó" nevű rendezvény keretén belül került megrendezésre. Fellépett még az Anonym Project és a The Crybabies. Egy apró lenyomat a három órás örömzenélésből.