HÁZI babapiskóta🥖 - BebePiskóta

Sziasztok Kedves barátaim, Ma házi babapiskótát készítünk. Nagyon egyszerű és fincsi. És HÁZI ❤️ 🥖🥖🥖Hozzávalók🥖🥖🥖 38-40 db lesz belőle (lehet fél adagot is készíteni) 4 db tojás 10 dkg kristálycukor 12 dkg liszt 2 dkg kukoricakeményitő 1 csipet só Vanília és citromhéj is mehet bele. 🔥Sütés: 170 fokon 20 perc. Alul-fölül sütés. 💜Instagram:   / bebepiskota   💜Facebook:   / bebepiskota   ❤️Facebook CSOPORT:   / 41534.  .