Cătălina Ponor, vacanţă în Grecia, ţara în care a luat aurul olimpic

Cătălina Ponor s-a întors dintr-o supervacanţă în Grecia, acolo unde a fost medaliată cu aur la Olimpiadă! Pentru fosta gimnastă , Grecia reprezintă un loc de vis de care s-a îndrăgostit încă de când era adolescentă. ➠ Abonează-te la canalul nostru: https://goo.gl/ZUdUt3 Urmăreşte „Prietenii de la 11” şi pe: ➠ TV Antena 1, de luni până vineri, de la ora 11:15. ➠ Site: https://a1.ro/prietenii-de-la-11/ ➠ liveVIDEO şi emisiunea integrală doar pe https://goo.gl/7QpQAq ➠ Facebook:   / prieteniidela11   YouTube network: Antena TV Group