VYTROLLIL JSEM DEJZRA 3x ZA JEDEN DEN
👀 Kdo mě sleduje déle ví, že jsem 2 roky zpět dělal troll na mého kamaráda Dejzra. Ve zmíněném videu jsem si oťukal, že Dejzr je opravdu nejnaivnější člověk na planetě a tak jsem zkusil nemožné - vytrollit ho 3x za den! :D Povedlo se mi to? Dejzr SUB: https://bit.ly/1tAQ5o1 👕KUP SI TEN NEJSUPROVĚJŠÍ MERCH!: http://bit.ly/MaTTemShop 👍Pokud se ti video líbilo, nezapomeň dát lajk, popřípadě odběr, pokud nechceš, aby ti uniklo další video! :) Otevři popisek pro více informací! --------------------------------------------------------------------------------- 💋Hosté: 👆🏻 --------------------------------------------------------------------------------- 🤑TOP DONATORS: https://goo.gl/mo4Yid --------------------------------------------------------------------------------- 👽Mé sociální sítě: Facebook FanPage: / mattemcz Instagram: / mattemwow skype: mattemfans --------------------------------------------------------------------------------- 🎶Použitá hudba: Epidemic Sounds: https://www.epidemicsound.com/ Kevin Macleod: https://incompetech.com/ 🤝SPOLUPRÁCE a OBCHODNÍ NABÍDKY: [email protected]

Chtěl mě vytrollit, ALE JÁ VYTROLLIL JEHO

Najdeš, CO JE ŠPATNĚ? (Ultra těžké hledání rozdílů v Minecraftu)

Zavřel jsem 100 Hráčů na HOROR Ostrově

Na TOHLE jsme NIKDY neměli KOUKAT.. (reakce na české ROBLOX cringe příběhy)

Zajímavé Věci Které Byly ODSTRANĚNY z Minecraftu

ZRÁDCI nás NENAJDOU! | Natyla a Among Us

VYTROLLIL jsem DEJZRA NA MAJNR

Moon trollí Streamera na horrorovom streame JUMPSCARE donatmi

VAŠE NEJLEPŠÍ POZNÁMKY ZE ŠKOLY SPECIÁL /@Vidrail @andrejkajulie

1,000,000 Villager MANHUNT

1 BLOK = 100 CREEPERŮ (zase trollím Dejzra)

50,000 Kč TROLL NA DEJZRA

trip na slovensko s moonem, mattemem a dejzrem...

Máme ty NEJLEPŠÍ SCHOVKY!?🤣 w/@GEJMR, @Kelohap, @Maty88, @McCitron, @cavanisyt, ivanos

Jak Vypadá SIRYAKARI?

TY NEJVTIPNĚJŠÍ MADLIPZ VIDEA! - Nesmíš se zasmát, nebo... ? w/Dejzr

Všichni Jste SUS! | Natyla a AMONG US

TAJNĚ jsem SLEDOVAL mého KAMARÁDA v jeho pokoji a viděl jak on...

Unesli Mě v BeamNG...

