SOKAT TANULTAM AZ X FAKTORBÓL.... Izsó Bogi

Sziasztok! Most ismét egy énekes diákunkat ismerhetitek meg jobban, aki nem más mint Izsó Bogi. Bogi gyerekkora óta énekel és nagyon fiatalon bekerült a TV-be. Az első műsor amiben szerepelt az Ének Iskolája volt, később pedig megméretette magát az X faktorban is, ahol a mentorházig jutott. Jelenleg a Neo zenekar énekese.