LS 2011 Multiplayer Power Mix v2 PGR Żniwa, Ursus, Claas, John Deere

Trzeci Filmik z MP ;) Podziękowania dla graczy, którzy występują ;) Ujęcia do filmu nagrywane były od 17.01.2011 do 11.03.2011 :D Muza stara ale jara ;) Dj Timoty - Vive la Vida (manieczki dj kris) :D Zapraszam do oglądania, komentowania i subskrybowania mojego kanału ;) Mapka to Kuban Spaces Map v2.2. Serwer na łączu radiówki 2mb - daje rade do 4 graczy - tylko czasem były lagi ;p Oglądajcie w 480 p !!!!